Трейдвуд - ламелі, паркетна дошка, дрова дубові, дубовий брус Київ, тирса купити в Києві

Дрова дубові

При виборі дров необхідно враховувати їхні розміри, властивості різних порід деревини. У нашій компанії ви можете замовити дубові колоті дрова в м. Київ та Київській області  оптом і в роздріб.

Дубові дрова є найбільш цінними, адже вони мають високу тепловіддачу і горять повільніше за інші види дров, десь на двадцять п’ять відсотків, що позволяє підкладати дрова набагато рідше. А це говорить про те якщо Ви вирішили на пікнік чи погрітися біля каміну то дубові дрова для цього підходять ідеально.

Правильно заготовлені дрова дубові  виділяють приємний, терпкий запах, що нагадує свіжість лісу.

Дрова дубові можна сміло тримати на вулиці без будь-якого накриття, адже цей вид листяних дерев практично не піддається дії грибка та гниття.

Переважно якщо це добре просушені дубові дрова, то їхня ціна є дещо вищо, ніж інші види дров, адже дуб є надзвичайно міцним деревом, яке важко розколоти.

При згорянні дубових дров в печі, кімнату наповнює приємний свіжий запах лісу. При цьому процесі в атмосферу виділяються ефірні масла. Вони сприяють зниженню артеріального тиску, поліпшенню тонусу, борються з хронічними захворюваннями (бронхіт, гайморит).

Купити дубові дрова в Києві ви можете звернувшись  до нас:

телефон: (044) 221 88 08

e-mail: info@tradewood.kiev.ua

Бруківка тернопіль