Трейдвуд - ламелі, паркетна дошка, дрова дубові, дубовий брус Київ, тирса купити в Києві

Тирса

Часто буває так, що на лісопилках просто спалюються мішки з тирсою, а величезна кількість установ судорожно шукає в мережі, “тирса де купити” або “тирса Київ“.

Природно, що після розпилу та іншої роботи над деревиною, залишається стружка, тирса. У кращому випадку, від цього позбавляються, як доведеться, в гіршому, просто викидають. Однак це неекономно! Адже стружку можна використовувати в перевезеннях, як утеплювач і засіб збереження товару в цілісності при його транспортуванні. У стружку укладаються сервізи, вази, крихкі предмети. На сьогодні стружка втратила свою першість у логістичних послугах, але все одно, те, що не можна довірити поліетилену “з пухирцями”, сміливо можна довірити дерев’яній стружці.

Також зараз тирсу використовують для використання паперу. Адже пройшли ті часи, коли на виготовлення паперу йшли цільні колоди. Після переробки відходів з під розпилу деревини, перетворення їх в однорідну рідку масу, на виході виходять білі або кольорові листочки, без яких була б немислима сучасна цивілізація.

Найбільша область застосування тирси, це звичайно, меблева промисловість. Мало хто може дозволити собі дерев’яні меблі, зате меблі ДСП доступні практично всім. ДСП – це пресований під тиском пласт відходів з під розпилу деревини, покритий зверху шпоном, що імітує ту чи іншу деревину. До речі сказати, шпон – це не “синтетик”, це тонкий шар певного дерева. Зверху такі меблі покривається лаком і нічим не відрізняється зовні від меблів з цільної деревини, правда є значно легшими.

Ну і, нарешті, можна виділити дрібні роздрібні продажі тирси у Києві окремим особам. Наприклад, їх використовують на приватних городах. А так само їх набувають для домашніх улюбленців як наповнювачі відхожих місць. У придбання даного виду сировини потребують зоопарки і цирки. Тирсою набиваються спортивні снаряди типу боксерських груш, м’ячів для регбі, баскетбольних м’ячів. На спортивних аренах часто використовується тирса для миття поверхонь. До речі, повертаючись до теми меблевих підприємств, тирсою з твердих порід дерева поліруються м’якші дерев’яні поверхні. У сільській місцевості відбувається опалення печей тирсою.

Тому наша фірма «Трейдвуд» пропонує купити тирсу в  Києві оптом та вроздріб.

телефон: (044) 221 88 08

e-mail: info@tradewood.kiev.ua

Бруківка тернопіль